Nasza oferta

Oferuję tworzenie contentu zarówno na strony internetowe, zaplecza, jak i blogi tematyczne.


Teksty SEO - 2,8 - 12 zł za 1000 znaków

Oferuję tworzenie wszelakich tekstów przygotowanych pod pozycjonowanie stron internetowych. Dla mnie żadna tematyka nie jest obca, dlatego też nie boję się pisać o seksie, polityce, motoryzacji czy medycynie.

Tworzę teksty na zaplecza internetowe, opisy stron do katalogów oraz teksty preclowe. Od kilku lat zajmuje się wykonywaniem artykułów tematycznych na różne tematy. Moi dotychczasowi Klienci są bardzo zadowoleni z oferowanych usług, o czym świadczą moje liczne referencję. Współpracowałem z wieloma firmami, jak i osobami prywatnymi, którzy do dnia dzisiejszego ze mną współpracuą. Oferuję atrakcyjne ceny i dobrą jakość pisanego tekstu.

Przykłady tekstów


Teksty na strony WWW - od 20 zł za 1000 znaków

Oprócz tekstów SEO na zaplecza, tworzę również teksty na strony internetowe. U mnie możesz liczyć na dobrą jakość napisanych tekstów, a także na bardzo dobre ceny.

Poniżej przedstawiam kilka przykładowych stron, dla których wykonałem kompletny copywriting.


Artykuły tematyczne - od 5 do 15 zł za 1000 znaków

Nie masz czasu zająć się prowadzeniem swojego bloga, FanPage albo konta na instagramie? Nie martw się! Z chęcią zajmę się Twoim biznesem od strony tworzenia contentu.

Oferuję również opiekę nad kontami na Facebooku. Oprócz tego zajmuję się również tworzeniem wpisów na różnych tematycznych blogach czy też forach.

Przykładowy tekst:


Teksty w języku obcym - od 6 zł za 1000 znaków

Mogę zagwarantować bardzo dobrą znajomość języków obcych w piśmie.

Specjalizuję się w tworzeniu tekstów w językach obcych, które piszę całkowicie od podstaw, jednak z tłumaczeniem już gotowych tekstów nie będzie najmniejszego problemu. Wykonuję również teksty specjalistyczne (nie w każdym języku).

Przykłady moich tekstów w różnych językach:


Niska cena
Wysoka jakość
Szybkie terminy


WYCEŃ ZLECENIE